Mustafa Topaloğlu’ndan Özcan Deniz tepkisi: Resmen vefasızlık!

Ünlü yapımcı Hilmi Topaloğlu’nun yeğeni, Mustafa Topaloğlu’nun oğlu Çağlayan Topaloğlu, geçtiğimiz günlerde modacı Pınar Kerimoğlu’nun YouTube programına katılmıştı.

90’lı yıllarda Türk müziğine damga vuran Prestij Müzik döneminden herkesle iletişiminin devam ettiğini belirten 39 yaşındaki şarkıcı, meslektaşı Özcan Deniz’e kırgınlığını dile getirmişti.

“TELEFONLARIMI DAHİ AÇMADI”

Bir tek Özcan Deniz’le görüşmüyorum. Kendisini geçtiğimiz günlerde aradım. Bir şarkısını okumak isteyecektim, telefonlarımı dahi açmadı. Özcan Deniz olduysa eğer bu amcam Hilmi Topaloğlu ve babam Mustafa Topaloğlu sayesinde. Eşeğin hatırı yoksa sahibinin hatırı vardır, ekmek yediğin kaba pislemeyeceksin, tükürmeyeceksin.

“Özcan Deniz düğününe çağırmadı mı sizi?” sorusuna Topaloğlu, “Düğün zaten yok, hiç oraları sorma bile. Telefonlarımızı açmayan adam bizi düğününe neden çağırsın? Hayat bir an o da bu an, yarının garantisi yok. Her tarafa güzellikler bırakmak lazım. Benim hayata bakış açım çok farklı, onun hangi kafada olduğunu bilemiyorum” cevabını verdi.

“BABAM VE BEN ÖDÜL ALACAĞIZ”

Pars International Medya’nın bu yıl Engelsiz Yaşam Vakfı yararına düzenlediği 4’üncü Uluslararası Zirve Ödülleri sahiplerini buldu. Ödül gecesine, Çağlayan Topaloğlu ve Mustafa Topaloğlu da katıldı.

Gazetecilerle konuşan baba-oğuldan Çağlayan Topaloğlu, “Babam ve ben ödül alacağız, onun haricinde yeni şarkım çıktı, konserlerim başladı, her şey yolunda” dedi.

“ALLAH’A HAVALE EDİYORUM”

Ünlü isim, Özcan Deniz ile ilgili sorular karşısında ise şu ifadeleri kullandı:

Allah herkesin gönlüne göre versin, bu saatten sonra onları Allah’a havale ediyorum.

“VEFASIZLIK!”

Mustafa Topaloğlu ise “Vefasızlık… Babanın, annenin ve hiç kimsenin yapamadığını biz yapmışız sana, her zaman yanında olmuşuz, senin parana, ilmine ve sana hiç ihtiyacım yok; biz onları ailemizden kabul etmişiz. Resmen vefasızlık örneği” diye konuşarak sitem dolu açıklamalarda bulundu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x